Fees

Lunch

  • Student- $2.95
  • Adult- $4.84

Breakfast

  • Student- $1.95
  • Adult- $2.25

Milk- $0.55 Activity Pass

  • Student- $60
  • Adult-$85
  • Family - $250 (up to 5 family members; 2 adults/3 students)

Textbook/Equipment/Student Activity Pass Fee- $70/student K-12th Grade Preschool Materials Fee- $50